(nie)DZIELNY przegląd linków #1
Postanowiłam "uruchomić" na blogu nowy cykl: cotygodniowy przegląd linków.  
W każdą niedzielę, będę dzieliła się z wami dziesięcioma odnośnikami do rożnych stron/ artykułów/ blogów/ ciekawostek/  informacji, na które trafiłam mniej lub bardziej przypadkiem w sieci. 


W tym tygodniu:


1. Rozkoszna Ella pomaga nam w odnalezieniu najlepszych źródeł białka w diecie roślinnej. Wyjaśnia dlaczego białko jest tak ważne, jaka jest różnica pomiędzy białkiem roślinnym a zwierzęcym i ile go na prawdę potrzebujemy. Białko to nie tylko mięso, ale również, a raczej przede wszystkim: rośliny strączkowe, zboża, warzywa oraz orzechy i ziarna.

2. Pomóż uwolnić książkę i wesprzyj (darmową) Bibliotekę Internetową.

3. Jeśli rwiesz włosy z głowy, bo waga pokazała kilo lub dwa do przodu, zerknij na blog Savannah Grey, by przeczytać ile można przytyć w ciągu jednego dnia? i przestań się martwić ! (pamiętaj, że waga spada szybciej niż odrastają włosy ;P)
 
4. Ponieważ jestem książkoholiczką, w 100% popieram pomysł Anki odnośnie książki zamiast kwiatów jako formy prezentu ślubnego.

5. Rozlana kawa, spalony tost, pasta do zębów na (dopiero co) założonej koszulce. 
Kolejny poranek w biegu? A może znów wstałeś lewą nogą? Lepiej poznaj wszystkie poranne rytuały i dowiedz się jak dobrze zacząć każdy dzień.

6. Nie wiesz jaki magnez wybrać? Dowiedz się od Pepsi Eliot jakie są najlepsze i najgorsze formy magnezu, które możesz sobie kupić.

7. Czy aby na pewno jesteś głodny? A może to tylko głos "coś bym tu zjadł, ale sam nie wiem co". Zapoznaj się z pojęciem głodu i apetytu nim kolejny raz otworzysz lodówkę.

8. Zajrzyj na TEGO bloga, a gwarantuję, że pokochasz surowe żarcie!

9. W ostatnim badaniu specjaliści potwierdzili, że zielona herbata może poprawiać funkcje poznawcze mózgu, a w szczególności pamięć roboczą.

10. Jeśli choć na chwilę chcesz się przenieść do innego, egzotycznego, magicznego wręcz miejsca, zabierz się w fotograficzną podróż na Sri Lankę razem z Dagmarą i pokochaj lokalne smakołyki.4 komentarze:

 

Inspirują mnie...

Recent Posts

Obserwatorzy